LUM chusta Polar Reversible TIKTO Zobacz większe

LUM chusta Polar Reversible TIKTO

LUM211017

100% poliester mikrofibra i mikropolar wszyty
wewnątrz na całej długości
Wymiary: 25 cm x 52 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy

Więcej szczegółów

Cena: 49,00 zł

Cena za sztukę brutto + koszty wysyłki

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Polar Reversible LUM TIKTO to dwustronna chusta wielofunkcyjna bardzo stała w uczuciach: nie da zmarznąć, choćby nie wiem jak nisko spadła temperatura.
Chusta wykonana jest z bardzo zgranego duetu: bezszwowej, odprowadzającej wilgoć microfibry na zewnątrz i miłego, „oddychającego”, chroniącego przed utratą ciepła polaru, który jest wszyty wewnątrz na całej długości tuby.
To wersja chusty Basic, ale dostosowana do najniższych temperatur - dzięki specjalnemu rękawowi z mikropolaru na całej długości chroni przed mrozem, zimnym wiatrem i śniegiem.

mikrofibra

Dobra wiadomość jest taka, że kiedy ta chusta grzeje, jej właściciel czuje się komfortowo i może robić zimą co chce: biegać, skakać, zjeżdżać na nartach (idealna pod kask narciarski), snowboardzie, czy dostojnie przechadzać się po mroźnym parku. Będzie ciepło, wygodnie i dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów będzie stylowo i modnie. A jak ktoś nie lubi sportu, to chusta doskonale odnajdzie się w miejskim życiu.
Chusta Polar Reversible LUM może być bandanką, opaską, kominiarką, czapką no i jak trzeba pozostanie chustą, oczywiście.
Czy zawieje, czy zamiecie, na tej chuście można polegać jak na Zawiszy, albo innym dowolnym lojalnym druhu. I tak samo dobrze chusta traktuje wszystkich, bez względu na płeć, bo występuje zarówno w kolorach i wzorach bardziej kobiecych jak i w tych całkiem męskich.

Podobno widziano kogoś w naszej chuście na Kole Podbiegunowym, ale nie możemy dotrzeć do źródła tej informacji, więc zaznaczamy, że podobno.

Wszystkie materiały, z których produkujemy chusty LUM mają certyfikat OEKO-TEX standard 100. Farby wykorzystywane w produkcji są w standardzie OEKO-TEX.

Chusty wielofunkcyjnej Polar Reversible LUM można używać na trzy sposoby:
1. polar wewnątrz, mikrofibra na zewnątrz,
2. polar na zewnątrz, mikrofibra wewnątrz,
3. pół na pół - połowa polaru i mikrofibry zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

A jak nosić chustę Polar Reversible LUM? To proste, wystarczy przyjrzeć się poniższej instrukcji. Przedstawiamy tu raptem kilka propozycji. Możliwości jest tyle na ile pozwoli Twoja wyobraźnia!

Jak nosić Polar LUM

Opinie

Napisz opinię

LUM chusta Polar Reversible TIKTO

LUM chusta Polar Reversible TIKTO

100% poliester mikrofibra i mikropolar wszyty
wewnątrz na całej długości
Wymiary: 25 cm x 52 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy