LUM chusta Polar LEMONADE Zobacz większe

LUM chusta Polar LEMONADE

LUM211007

Mikrofibra i polar doszyty na dole
Wymiary: 25 cm x 71 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy

Więcej szczegółów

Dostępność:

Cena: 49,00 zł

Cena za sztukę brutto + koszty wysyłki

Wysylka: do 2 dni roboczych

Więcej informacji

Polar Double LUM LEMONADE to chusta wielofunkcyjna bardzo stała w uczuciach: nie da zmarznąć, choćby nie wiem jak nisko spadła temperatura.
Chusta wykonana jest z bardzo zgranego duetu: bezszwowej, odprowadzającej wilgoć microfibry i miłego, „oddychającego”, chroniącego przed utratą ciepła polaru Polartec®.
To wersja chusty Basic, ale dostosowana do niższych temperatur - dzięki specjalnemu rękawowi z polaru marki Polartec® chroni przed mrozem, zimnym wiatrem i śniegiem.

mikrofibra

Dobra wiadomość jest taka, że kiedy ta chusta grzeje, jej właściciel czuje się komfortowo i może robić zimą co chce: biegać, skakać, zjeżdżać na nartach (idealna pod kask narciarski), snowboardzie, czy dostojnie przechadzać się po mroźnym parku. Będzie ciepło, wygodnie i dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów będzie stylowo i modnie. A jak ktoś nie lubi sportu, to chusta doskonale odnajdzie się w miejskim życiu.
Chusta Polar Double LUM LEMONADE może być bandanką, opaską, kominiarką, czapką no i jak trzeba pozostanie chustą, oczywiście.
Czy zawieje, czy zamiecie, na tej chuście można polegać jak na Zawiszy, albo innym dowolnym lojalnym druhu. I tak samo dobrze chusta traktuje wszystkich, bez względu na płeć, bo występuje zarówno w kolorach i wzorach bardziej kobiecych jak i w tych całkiem męskich.

Podobno widziano kogoś w naszej chuście na Kole Podbiegunowym, ale nie możemy dotrzeć do źródła tej informacji, więc zaznaczamy, że podobno.

Wszystkie materiały, z których produkujemy chusty LUM mają certyfikat OEKO-TEX standard 100. Farby wykorzystywane w produkcji są w standardzie OEKO-TEX.

A jak nosić chustę Polar Double LUM? To proste, wystarczy przyjrzeć się poniższej instrukcji. Przedstawiamy tu raptem kilka propozycji. Możliwości jest tyle na ile pozwoli Twoja wyobraźnia!

Jak nosić Polar LUM

Opinie

Napisz opinię

LUM chusta Polar LEMONADE

LUM chusta Polar LEMONADE

Mikrofibra i polar doszyty na dole
Wymiary: 25 cm x 71 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy

Produkty powiązane