LUM chusta Polar Half 3D Zobacz większe

LUM chusta Polar Half 3D

LUM211003

100% poliester mikrofibra i mikropolar wszyty
wewnątrz na ok. 1/3 długości
Wymiary: 25 cm x 51,5 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy

Więcej szczegółów

Cena: 49,00 zł

Cena za sztukę brutto + koszty wysyłki

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Polar Half LUM 3D to chusta wielofunkcyjna bardzo stała w uczuciach: nie da zmarznąć, choćby nie wiem jak nisko spadła temperatura.
Chusta wykonana jest z bardzo zgranej pary: bezszwowej, odprowadzającej wilgoć na zewnątrz mikrofibry i miłego, „oddychającego”, chroniącego przed utratą ciepła polaru, który jest wszyty wewnątrz na ok. 1/3 długości tuby.

Dzięki tak niebanalnemu rozwiązaniu, chusta Polar HALf LUM jest ciepła i miękka. Doskonale otula szuję dzięki mikropolarowi, podczas gdy górna cieńsza warstwa z mikrofibry chroni kark. Half LUM w miarę potrzeb może stać się maską na twarz i nos, kominiarką pod kask lub chronić głowę na wypadek dużego mrozu, śniegu czy wiatru. Oczywiście nie można zapomnieć, że równie dobrze sprawdza się jako czapka.
To wersja chusty Basic, ale dostosowana do niższych temperatur - dzięki specjalnemu rękawowi z mikropolaru - chroni przed mrozem, zimnym wiatrem i śniegiem.

mikrofibra

Dobra wiadomość jest taka, że kiedy ta chusta grzeje, jej właściciel czuje się komfortowo i może robić zimą co chce: biegać, skakać, zjeżdżać na nartach czy snowboardzie, jak również dostojnie przechadzać się po mroźnym parku. Będzie ciepło, wygodnie i dzięki szerokiej gamie kolorów, i wzorów będzie stylowo, i modnie. A jak ktoś nie lubi sportu, to chusta doskonale odnajdzie się w miejskim życiu.
Chusta Polar Half LUM może być bandanką, opaską, kominiarką, czapką no i jak trzeba pozostanie chustą, oczywiście.
I tak jak w innych liniach produktów marki LUM i tutaj wzornictwo jest przyjazne, i Panom, i Paniom. Delikatne kobiece wzory i dynamiczne męskie równie mocno zawładną sercami naszych Klientów. Podobno nie można się im oprzeć, my wiemy z doświadczenia, że to prawda.

Wszystkie materiały i farby, z których produkujemy chusty LUM mają certyfikat OEKO-TEX standard 100.

A jak nosić chustę Polar Half LUM? To proste, wystarczy przyjrzeć się poniższej instrukcji. Przedstawiamy tu raptem kilka propozycji. Możliwości jest tyle na ile pozwoli Twoja wyobraźnia!

Jak nosić Polar LUM

Opinie

Napisz opinię

LUM chusta Polar Half 3D

LUM chusta Polar Half 3D

100% poliester mikrofibra i mikropolar wszyty
wewnątrz na ok. 1/3 długości
Wymiary: 25 cm x 51,5 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy