LUM chusta Jr COMICS Zobacz większe

LUM chusta wielofunkcyjna Junior COMICS

LUM700023

100% poliester mikrofibra

Pasuje na większość młodzieńczych głów

Produkt bezszwowy

Zachowuje długotrwałą elastyczność

Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu

Produkt całoroczny

Więcej szczegółów

Cena: 29,00 zł

Cena za sztukę brutto + koszty wysyłki

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Chustę wielofunkcyjną BASIC Junior LUM COMICS od chusty Basic Adult różni tylko to, co różni dzieci od dorosłych, czyli rozmiar.

To ta sama doskonała chusta, tylko skrojona na mniejsze głowy i delikatniejsze szyje, ale z nie mniejszą fantazją i nie mniejszymi wymaganiami.

Jest uszyta z mikrofibry (czyli poliestrowych włókien o bardzo cienkim splocie), co sprawia, że jest wyjątkowo miła w dotyku. Nie psują tego także drażniące i znienawidzone przez wszystkie dzieci szwy, bo ich zwyczajnie nie ma! Mikrofibra jako techniczny materiał doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz, a także utrzymuje optymalną termoregulację ciała, dając komfort i nie psując zabawy nawet jak jest wiatr, zimno, czy nadmierne promieniowanie słoneczne.

Mikrofibra w chustach wielofunkcyjnych basic junior / kid LUM

Chusta sama dostarcza dzieciom zabawy, bo może być wszystkim; to czapka, bandana, szalik, gumka do włosów, komin, kominiarka, opaska i coś na pewno jeszcze, na co my dorośli nie wpadniemy, ale dzieci na pewno tak. Z uwagi na tak wiele zastosowań chusta ta ma też mnóstwo nazw: chusta, tuba wielofunkcyjna, tuba sportowa, "szalokominiarka", bandana, tunel sportowy czy komin. Jedno jest pewne, to nieodłączny kompan każdej wyprawy, wycieczki, spaceru, mniejszej lub większej aktywności lub zwyczajnie zabawy.

Chusty dziecięce LUM uszyliśmy w takich rozmiarach, aby ochronić małe główki i delikatne szyje (seria Junior), a także jeszcze mniejsze główeczki i jeszcze delikatniejsze szyje (seria Kid).
Zadbaliśmy także o to, żeby wzory chust były takie, jakie tygryski lubią najbardziej: i słodkie, i zadziorne, i dziewczyńskie i te całkiem nie dziewczyńskie.

I jeszcze kilka praktycznych uwag dla rodziców: chusta sprawdza się we wszystkich ulubionych aktywnościach Waszych pociech – na rolkach, hulajnodze, deskorolce, podczas biegania po podwórku, wspinaczce po murach i nawet drzewach, grze w piłkę, na plaży, w lesie i nawet na spokojnych spacerach (spokojne spacery i dzieci? - tak, wiemy że to rzadkość).

Chusta Lum to jeden dla wszystkich i jeden, który może być wszystkim!

Wszystkie materiały, z których szyjemy chusty LUM mają certyfikat OEKO-TEX standard 100. Natomiast farby wykorzystywane w produkcji spełniają normy certyfikatu OEKO-TEX standard 100.

A poniżej kilka sposobów noszenia chusty LUM (tych sposobów dla rodziców). Dzieci z pewnością mają jeszcze milion innych pomysłów!

Jak nosić chustę LUM BASIC Junior / Kid

Opinie

Napisz opinię

LUM chusta wielofunkcyjna Junior COMICS

LUM chusta wielofunkcyjna Junior COMICS

100% poliester mikrofibra

Pasuje na większość młodzieńczych głów

Produkt bezszwowy

Zachowuje długotrwałą elastyczność

Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu

Produkt całoroczny