LUM chusta Polar TIKTO Polartec Zobacz większe

LUM chusta Polar TIKTO

LUM211081pol

Mikrofibra i polar doszyty
Wymiary: 25 cm x 71 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy

Więcej szczegółów

Cena: 49,00 zł

Cena za sztukę brutto + koszty wysyłki

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Polar Double LUM TIKTO to chusta wielofunkcyjna bardzo stała w uczuciach: nie da zmarznąć, choćby nie wiem jak nisko spadła temperatura.
Chusta wykonana jest z bardzo zgranego duetu: bezszwowej, odprowadzającej wilgoć microfibry i miłego, „oddychającego”, chroniącego przed utratą ciepła polaru.
To wersja chusty Basic, ale dostosowana do niższych temperatur - dzięki specjalnemu rękawowi z polaru chroni przed mrozem, zimnym wiatrem i śniegiem.

mikrofibra

mikrofibra

Dobra wiadomość jest taka, że kiedy ta chusta grzeje, jej właściciel czuje się komfortowo i może robić zimą co chce: biegać, skakać, zjeżdżać na nartach (idealna pod kask narciarski), snowboardzie, czy dostojnie przechadzać się po mroźnym parku. Będzie ciepło, wygodnie i dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów będzie stylowo i modnie. A jak ktoś nie lubi sportu, to chusta doskonale odnajdzie się w miejskim życiu.
Chusta Polar Double LUM LOGG może być bandanką, opaską, kominiarką, czapką no i jak trzeba pozostanie chustą, oczywiście.
Czy zawieje, czy zamiecie, na tej chuście można polegać jak na Zawiszy, albo innym dowolnym lojalnym druhu. I tak samo dobrze chusta traktuje wszystkich, bez względu na płeć, bo występuje zarówno w kolorach i wzorach bardziej kobiecych jak i w tych całkiem męskich.

Podobno widziano kogoś w naszej chuście na Kole Podbiegunowym, ale nie możemy dotrzeć do źródła tej informacji, więc zaznaczamy, że podobno.

Wszystkie materiały, z których produkujemy chusty LUM mają certyfikat OEKO-TEX standard 100. Farby wykorzystywane w produkcji są w standardzie OEKO-TEX.

Nazywana jest różnie - chusta zimowa, komin polarowy, chusta tubularna, szalki, chusta wielofunkcyjna, rękaw zimowy, tuba z polarem - my mówimy LUM. Prosto i na temat - ważne, że się sprawdza na zimowe dni.

A jak nosić chustę Polar Double LUM? To proste, wystarczy przyjrzeć się poniższej instrukcji. Przedstawiamy tu raptem kilka propozycji. Możliwości jest tyle na ile pozwoli Twoja wyobraźnia

Jak nosić Polar LUM

Opinie

Napisz opinię

LUM chusta Polar TIKTO

LUM chusta Polar TIKTO

Mikrofibra i polar doszyty
Wymiary: 25 cm x 71 cm
Pasuje na większość dorosłych głów
Zachowuje długotrwałą elastyczność
Trwałe kolory nawet po wielokrotnym praniu
Produkt zimowy

Produkty powiązane