Buff chusta wielofunkcyjna

Marka LUM powstała z powietrza, wiatru, słońca, zdrowego wysiłku i wszystkiego co towarzyszy aktywnym, szczęśliwym ludziom.

LUM się wzięło z wygody, jaką dawała nam przez lata użytkowania hiszpańska chusta Buff. Marka Buff towarzyszyła nam w życiu prywatnym i zawodowym, bo przez wiele lat zajmowaliśmy się sprzedażą produktów Buff na polskim rynku, więc możemy się na wielu rzeczach nie znać, ale chusta wielofunkcyjna, czapka do biegania, bandana, tuba, kominiarka i inni, to nasza specjalizacja.
I gdyby oni mówili, to by to potwierdzili.

Postanowiliśmy więc sami zaprojektować swoje chusty, kominy i czapki i je uszyć. Tak nam się spodobały, że teraz chcemy się nimi dzielić, aby każdy, kto żyje aktywnie, lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i ma głowę pełna szalonych pomysłów, mógł nosić nasze kolorowe i niebanalne czapki, chusty wielofunkcyjne, tuby, kominy czy szale.

Projektujemy i szyjemy głównie w Polsce, a nosimy wszędzie i zawsze (latem, w ciepłe dni do naszych chust można nazbierać morze muszli, albo muszle z morza, jak kto woli). Mamy to szczęście, że w naszym kraju każda pora roku ma swoje pięć minut (choć niektóre usiłują ugrać więcej), zatem nasze produkty są przygotowane na każdy czas: ten z mrozem i chłodem, ten z wilgocią czy wiatrem oraz ten, kiedy trzeba chronić skórę przed ostrym słońcem.

Mówią, że nie ma rzeczy do wszystkiego, ale w przypadku naszych produktów mówią głupstwa, bo chusta na szyję, bandana, komin sportowy, czapka pod kask i reszta tej ekipy sprawdza się zawsze i o każdej porze roku.

Uniwersalne właściwości wynikają z materiałów, z których szyjemy: to mikrofibra o drobnym splocie, która doskonale odprowadza wilgoć i ma właściwości termoregulacyjne, wełna merino, która daje ciepło w chłodne dni, a w te cieplejsze przyjemny komfort oraz polar i micropolar na najchłodniejszą aurę dający idealna izolację termiczną.

Staramy się aby nasze materiały i finalne produkty były najwyższej jakości i dawały zadowolenia tym dużym i małym w każdej sytuacji.

Jest jeszcze jedna tajemnica naszych chust: bardzo lubią je dzieci.

4285Metrów materiału
453Projektów
68Nieprzespanych nocy
3379Zadowolonych klientów